НАТАША БЕКВАЛАЦ ПОЖЕШКА ОД БИЛО КОГА Наташа шокираше со новата фотографија – црвен кармин на усните, голото тело едвај го покри со крпа (ФОТО)

16 март, 20220
Screenshot 2022-03-16 190919

Со едно селфи направи вистински хаос на мрежите.

Поп-ѕвездата Наташа Беквалац одамна не покажала „огнено“, провокативно издание на мрежите, поради што нејзината нова објава на Инстаграм предизвика вистински бум. Овој пат носеше само крпа, ја врза косата и стави црвен кармин, па се приближи до камерата и направи „жешко“ селфи.

Дали чувствувате дека доаѓа пролетта? – напиша Беквалац и доби бројни комплименти.

Инаку, Наташа неодамна призна дека се здебелила, што им се допадна на некои од нејзините следбеници.

– Уметничката е свиња што се здебелила осум килограми, а уметничката мора да биде здрава, затоа сме на лен, овес и младо сирење, со малку маснотии – се пожали Наташа, а имаше и такви кои ја пофалија за килограмите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma