НАЈНОВА ВЕСТ: Повлечена тужбата против ПОЗНАТИОТ РАПЕР за сексуален напад!

9 април, 20220
ea59ef1b36db2b0eeed81d33827cc689e6f635a8

Тужбата што неименувана жена ја поднесе против американскиот рапер е повлечена.

Таа го обвини Снуп Дог дека сексуално ја нападнал по еден од неговите концерти во 2013 година. Претставниците на славниот рапер истакнаа дека обвинувањата се лажни и со одобрување ја прифатија веста за доброволно повлекување на тужбата оваа недела, два месеци откако беше покрената во Калифорнија.

Тужбата беше поднесена неколку дена пред да настапи Снуп Дог за време на спектаклот на полувремето на Супер Боул.

Жената која го обвини раперот е танчерка, модел, водителка и актерка која наводно соработувала со него, но тој тврди дека никогаш немало никаква соработка.

Таа тврдеше дека нападот се случил во тоалетот на ТВ студиото, како и дека Снуп Дог ја принудувал на орален секс и дека мастурбирал пред неа, иако таа не се чувствувала добро.

Раперот одговори дека нема вистина во обвинувањата и дека немало никаков сексуален однос.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi