Најновиот тренд доаѓа од ПЛАКАРОТ НА ВАШЕТО МОМЧЕ! Заборавете на фустаните – БОКСЕРКИТЕ се НОВИОТ ЛЕТЕН ХИТ! (ФОТО)

17 јули, 20220
Screenshot_13

Инфлуенсерите лудуваат по боксерките, па ги носат во разни комбинации, а најпрактични се за престој на море.

 

 

Кога станува збор за модата, не е чудно што некои ретро парчиња се повторно во мода. Сепак, имавме можност да видиме и некои парчиња, како широки машки кошули, кои го заземаат своето почесно место во женската мода.

 

Овој пат инфлуенсерите на Инстаграм и во светот открија што друго можете да земете од плакарот на татко ви или дечкото и што полека станува новото „must have“.

 

Тоа не е ништо помалку туку боксерки.

 

Наместо стандардни шорцеви, фустани, здолништа или панталони, летен тренд се разновидните боксерки, кои можете да ги комбинирате на многу начини.

 

Спојте ги со памучна кошула, обична маичка или топ и спремни сте за кафе со пријателите, престој на базен или бар на плажа.

 

 

Еве како тоа изгледа во пракса:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi