„Нема ДНК докази дека Арчи е син на Хари“: СТРАШНИ тврдења на сестрата на Меган Маркл, се огласија адвокатите

18 март, 20220
Untitled-2-copy-38

Војвотката Меган Маркл со години е под будното око на светската јавност, а сега се појавија нови обвинувања кои нејзината сестра Саманта Маркл ги напиша на социјалните мрежи.

– Верувам дека сурогат мајката се уште не го предала детето. Мислам дека задолжително треба да се достават докази дека се родило дете од утробата на сестра ми, а Арчи да нема титула, бидејќи мислам дека се работи за сурогат мајка – напишала Саманта, и ги објаснила своите тврдења.

– Го мислам тоа поради сликите кои беа објавени, на кои стомакот и беше голем наутро, а навечер рамен – напишала Саманта на Твитер минатата година.

Саманта ги откри интимните детали на Меган и ги кажа семејните тајни непосредно пред нејзината венчавка со принцот Хари.

Таа смета дека војвотката не ги родила Арчи или Лили, така што децата немаат право на кралски титули.

– Нема докази со ДНК дека Арчи е син на Хари и нема докази дека тој и Лили дошле од утробата на Меган – тврди тој.

Меѓутоа, адвокатот на Саманта тврди дека нејзиниот профил бил хакиран, и дека таа воопшто не ги напишала сите објави против Меган.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi