НЕУРЕДНА КОСА И ИСПИЕНО ЛИЦЕ: Обожавателите загрижени се прашуваат што се случило со актерката! (ФОТО)

8 март, 20220
272873_blejk-lajvli_ls

Кој би рекол дека ова е истата личност?… Актерката на црвениот тепих секогаш изгледа како божица, а преку ден ситуацијата е драстично поинаква

Блејк Лајвли (34) е дама која е позната по совршеното чувство за мода, па жените ширум светот се восхитуваат на нејзините стајлинзи. Речиси секогаш е на листата на најдобро облечени жени, а со години му е верна на својот препознатлив стил.

Таа секогаш е ѕвезда на црвениот тепих, па фановите беа изненадени што во текот на денот додека ги извршува секојдневните активности изгледа малку неуредно.

Blejk Lajvli

Папараците неодамна ја фотографираа додека се шета по улиците на Њујорк со нејзината ќерка, а не е доволно само да се каже дека фотографиите предизвикаа бурни коментари. Имено, да не знаевме дека се работи за актерка, тешко ќе погодевме дека е таа.

Неуредна коса, лежерен стајлинг и потполно без шминка, актерката не оставаше впечаток на голема филмска ѕвезда.

Blejk Lajvli

Блејк, сепак, претпочита удобен стајлинг додека ги извршува обврските како и секоја друга мајка на овој свет, и сосема е во ред да не изгледате секогаш гламурозно. Дали се согласувате?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma