НИВЕС ЦЕЛЗИУС ВО ХАЛТЕРИ! Ќе изгорите поради НОВАТА ФОТОГРАФИЈА на хрватската старлета, НИКОГАШ ПОГОЛЕМА ПРОВОКАЦИЈА, БОМБАСТИЧНА! (ФОТО)

16 април, 20220
Screenshot_16

„Само љубов“, напиша Нивес покрај фотографијата на која украде дополнително внимание со еден детал на нејзината маица.

 

 

Нивес Целзијус на својот Инстаграм профил објави жешка фотографија на која позира облечена само во маица, чорапи и корсет со трегери, па ги остави без здив обожавателите.

 

„Само љубов“, напиша Нивес со фотографија на која украде дополнително внимание со еден детал на нејзината маица, поточно култната фотографија од бакнежот на легендарните фудбалери Дражен Мужиниќ – Фрфе и Вилсон Џони, направена од Јадран Лазиќ.

 

А фотографијата погледнете ја ТУКА

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi