Никогаш видена фотографија од ВИКИ МИЉКОВИЌ: Не ја знаеме во вакво издание (ФОТО)

12 март, 20220
8267e0100bcd3f81db204fd66a662a744199ddb6

Слика која досега не е видена во јавноста

Вики Миљковиќ е една од најпопуларните пејачки на нашите простори, а сега се појави фотографија од почетокот на 90-тите која јавноста немала можност да ја види.

Иако сега има долга брановидна коса, Вики е целосно непрепознатлива на оваа слика, бидејќи има шишки, додека едниот дел од косата и е врзан во опавче, а другиот залижан. Она што ја издава на оваа слика е нејзината препознатлива широка насмевка која и денес го краси нејзиното лице.

Вики е една од омилените ментори во натпреварот „Звезде Гранда“, па често имаме можност да ја видиме како ги брани своите кандидати во емисиите, а на многумина им помага и по завршувањето на натпреварот.

„Јас сум нормален човек“

– Секој што ме познава малку поприватно знае дека сум нормален човек и дека сакам тоа што го имам да го споделам со луѓето. Никој никогаш не ми влегол дома без да биде послужен, никој не излегол од мојот дом гладен, многумина дури и сум облекувала – изјави Вики во една прилика.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi