НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ ОВА! Богдан се огласи по раскинувањето со Цеца, нејзината реакција ги изненади сите (ФОТО)

21 февруари, 20220
Screenshot_3

Оваа постапка на пејачката натера многумина да помислат дека меѓу поранешните партнери се уште има емоции

 

Во медиумите како бомба одекна веста дека Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ на почетокот на февруари ѝ ставиле точка на романсата. По раскинувањето, поранешните партнери се појавија во медиумите и потврдија дека на љубовта ѝ дошол крајот, но многумина сега беа изненадени од новата реакција на пејачката.

 

Имено, Богдан на Инстаграм сподели фотографија на која се гледа како ужива на Златибор, а фановите на пејачката веднаш забележале дека Цеца меѓу првите ја лајкнала оваа објава, што изненади многумина, а некои ги натера да помислат дека кај поранешните партнери сѐ уште постојат емоции.

Потсетуваме, раскинувањето на пејачката и угостителот следеше бидејќи, како што истакнаа за медиумите, емоциите биле згаснати, но и двајцата донеле одлука дека ќе бидат пријатели долго време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi