НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЕРУВА ВО ШТО ИЗЛЕЗЕ ЏЕЈ ЛО ОД ДОМА: Стајлингот чини како еден стан, но никој не е воодушевен!

4 февруари, 20220

Кога нешто и се допаѓа, не прашува колку чини

Џенифер Лопез покажа дека и најдобрите можат да згрешат. Иако за овој стајлинг платила околу 40 илјади евра, никого не успеа да воодушеви.

Кога нешто ќе и се допадне на дивата, не прашува колку чини, но овој пат направи вистинска модна катастрофа.

Таа дојде на снимање на една емисија во стајлинг во кој доминира змискиот принт. Таа носеше фустан, длабоки чизми и капут, сите во црно-бела боја. Стајлингот го комплетираше со мала црна чанта.

Dženifer Lopez

Иако монохроматскиот стил е сè уште актуелен, модните експерти велат дека овој дизајн одамна е аут.

„Голема грешка овој пат“, едногласно се согласија критичарите. Ниту нејзините обожаватели не беа воодушевени од овој избор, па критиките на социјалните мрежи само се нижат.

Dženifer Lopez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi