Нина Бадриќ не крие колку ужива во престојот на Малдивите, а сега знаеме со кого отпатувала таму

11 април, 20220
1676917

Пејачката Нина Бадриќ пред неколку дена ги спакува куферите и замина на егзотичен одмор. Нејзината дестинација беа Малдиви. Оттаму секојдневно споделува провокативни фотографии во костим за капење, а сега се знае кој стои зад објективот

Песок, море, сонце, сол во косата и безгрижен одмор, ова е секојдневието на Нина Бадриќ која побегна на Малдивите. Таа направи одмор од соништата во овој тропски рај за кој многумина сонуваат. Дека Малдивискиот архипелаг на почетокот е навистина магичен, потврди и пејачката која често на Инстаграм да ни покажува колку ужива.

Screenshot 2022-04-10 233256
Screenshot 2022-04-10 233313
Screenshot 2022-04-10 233329

Фотографиите од плажа или базен, во костим за капење каде нејзината фигура доаѓа до израз, добиваат само пофалби од следбениците од социјалната мрежа.

Во исто време, многумина се прашуваат со кого Нина ужива таму, а сега веќе не е непознато.

Хрватската музичарка откри дека времето го поминува со пријателка, белградската адвокатка Невена Јеличиќ. Фотографијата со Невена е направена по вечера во ресторан, каде таа уживала во вечерата и дружењето со локалното население.

Screenshot 2022-04-10 232249
Screenshot 2022-04-10 232344

Двете пријателки ги поминуваат деновите во морските радости, возејќи велосипед низ островот, додека вечерите се резервирани за добра храна и пијалоци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi