Нина Сеничар НА МЕДЕН МЕСЕЦ Ова е луксузот во кој го прославува бракот со Џеј Елис, само погледот ВРЕДИ МИЛИОН ДОЛАРИ

29 јули, 20220
Screenshot_4

Актерката и водителка Нина Сеничар се омажи за актерот Џеј Елис, а венчавката се одржа во Италија.

 

 

Само седум дена по раскошната венчавка, Нина објави дека таа и нејзиниот партнер сѐ уште уживаат во Италија, а вилата во која престојуваат на меден месец вреска од гламур.

 

Како што може да се види на видеото, Нина во свилена бањарка го покажа луксузниот мебел како и огромната тераса. А потоа нуди поглед на природата вреден милион долари.

 

Исто така, овој двор е украсен со фонтана во карактеристичен италијански стил.

 

Водителката не сакаше премногу да открива, па само напиша „Добро утро“, а ова видео го опиша со италијанската песна „Mi sei scoppiato dentro il cuore“ што во превод значи „Ти си во моето срце“.

 

Видеото може да го погледнете ТУКА

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi