Нијанси на ЛАК ЗА НОКТИ кои ќе го нагласат вашиот ТЕН: Идеални се за море и лето (ФОТО)

1 август, 20220
f3ea2fef3c90137c70aa3ecc596e45a9904cd786

Доколку не знаете која боја да ја изберете, еве неколку предлози

Летото е во тек, па веројатно веќе сте се исончале и сте добиле боја, а доколку не е така, веројатно планирате да одите на одмор во блиска иднина.

Бојата на ноктите дополнително ќе го нагласи вашиот исончан тен, па не е сеедно која боја ќе ја изберете во зимските денови, а која во лето.

Еве неколку предлози кои ќе ви помогнат да го постигнете овој ефект, па ако се уште не знаете како да ги налакирате, не можете да погрешите со овие бои.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi