НОЗЕ ОД МИЛИОН ДОЛАРИ! Оваа жена со годините изгледа сѐ ПОДОБРО, а кога носи МИНИ ЗДОЛНИШТЕ, да не знаете каде да ПОГЛЕДНЕТЕ попрво (ФОТО)

22 јануари, 20220
Screenshot_4

Славната манекенка Хајди Клум решила да тргне по патот на познатите светски ѕвезди, па неодамна открила дека нејзините нозе се осигурани на неверојатни два милиони долари.

 

Гостувајќи во емисијата на Елен Деџенерис, Хајди раскажала дека иако се осигурани нејзините нозе, тие две не вредат исто. Имено, едната нога е „поефтина“, затоа што на неа има лузна.

 

Манекенката објаснила дека на коленото на левата нога има лузна од детството, а дека различната вредност на нозете е благодарение на проценката на лондонската „Lloyda“.

Манекенката изјавила дека нејзината десна нога е осигурана на 1.2 милиони долари, а левата на 1 милион долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi