Овие чевли се најголемиот ХИТ НА СЕЗОНАТА! Не им одолеа ниту Џенифер Лопез (ФОТО)

4 март, 20220
Screenshot_9

Иако често ја гледаме во блескави парчиња со кои ја истакнува својата завидна фигура, 52-годишната Џеј Ло одвреме-навреме одлучува да игра на картата на опуштена елеганција.

 

Не од толку одамна, мокасините, кои се сметаат за старомодни обувки, повторно уживаат голема популарност, и додека многу љубители на модата не ја кријат својата наклонетост кон гломазните верзии во духот на 90-тите, некои дами како латино дивата Џенифер Лопез се верни на нивната класична верзија.

 

На дежурните папараци фотографи и овој пат не успеа да им избега по улиците на Лос Анџелес во друштво на нејзиниот новостар партнер Бен Афлек, а таа успеа да ги изненади сите со својот нетипичен стајлинг.

 

Овие удобни и елегантни чевли, кои одлично се комбинираат со фармерки, но и со здолништа или фустани, веројатно ќе ги одбележат пролетните месеци пред нас, а во прилог на овој факт говори и нивната богата понуда на полиците во бутиците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma