ОД ОВАА ЖЕНА ТРЕБА ДА УЧИМЕ: Хелен Мирен ги воодушеви сите со стајлингот!

7 април, 20220
275801_helenmiren_ls

Хелен Мирен (76) не се плаши од бои и смели комбинации. На премиерата на филм во Њујорк таа се појави во стајлинг кој сите ги остави без текст.

Актерката уште еднаш објасни што значи добар стил и покажа дека модата не знае за години. Ако се чувствувате добро за нешто, тогаш можете да го носите. Нема други правила, е нејзината порака.

Helen Miren

Таа се појави во жолт фустан над кој облече розов кардиган. Сè заврши со жолти чевли и зелена чанта.

И модните експерти и обожавателите се воодушевени од нејзиниот стајлинг, па овој пат таа заслужи чиста десетка.

Helen Miren

Дали ви се допаѓа ова модно издание?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi