ОМИЛЕНАТА ГЛУМИЦА НА ХОЛИВУД СО РАСЧУПАНА КОСА И БЕЗ ШМИНКА: Природното издание го запали Инстаграм!

17 јануари, 20220
268531_profimedia0493761364_ls

Со оглед на нивната работа, сосема е природно актерките да се појавуваат најчесто во тип топ издание, нашминкани и средени.

Сепак, има и такви кои не бегаат од својот природен изглед, кои дури го споделуваат со своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат мислиме ни помалку ни повеќе туку славната Џенифер Анистон, која со својата најнова фотографија ги воодушеви сите свои фанови.

Џенифер објави фотографија на која е завиткана во бел пешкир, но повпечатливо од тоа е фактот што актерката е целосно без шминка и неисфенирана.

За својот изглед ја „обвинува“ влагата, но би се рекло дека не ѝ пречи многу:

„Добро влаго, одиме“, на шега напиша Џенифер на фотографиите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi