ПЕЈАЧКАТА ВО 8-МАТА ДЕЦЕНИЈА СЕ ЗАТЕГНА КАКО ТИНЕЈЏЕРКА! Се појавија папарацо фотографии, луѓето не веруваат како ИЗГЛЕДА! (ФОТО)

25 јануари, 20220
2878589_profimedia0655273565_ls

Пејачката Шер прошета по улиците на Лос Анџелес и ја покажа својата завидна фигура која ја одржува на 76 години.

Носеше хеланки кои ја оцртуваат нејзината линија, јакна и топ, а изгледот го надополни со црни потпетици и чанта.

Šer

Иако важи за икона во светската музичка индустрија, Шер не престанува да воодушевува со својот неверојатен изглед во осмата деценија од животот.

Šer

„Ова не е реално“, „Женава изгледа 30 години помладо“, „Каква кралица, никој не и е рамен“, „Леле, реално ли е ова“, се само дел од коментарите на фановите.

Šer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi