ПЕЈАЧКАТА ГИ ПОКАЖА РАСКОШНИТЕ ОБЛИНИ! Оваа глетка ќе ви го одземе здивот! (ФОТО)

31 март, 20220
Screenshot_10

Популарната пејачка Бијонсе важи за кралица на облините

 

 

Бијонсе на својот Инстаграм профил објави слика на која градите и позадината ѝ се во преден план.

 

Пејачката важи за дама која сега гордо ги носи своите облини, а тоа уште еднаш го докажа со комплет слики на кои позира во проѕирен фустан, а деколтето и задникот ѝ се прекриени со кристали.

 

„Кралица на облините“, „Каква слика“, „Изгледаш феноменално“, „Го сруши интернетот“, „Совршена жена“, ѝ напишале во коментарите.

 

А објавата може да ја погледнете ТУКА

 

На фотографиите изгледа самоуверено и смело, но Бијонсе не била секогаш сигурна во својот изглед. По втората бременост, кога носеше близнаци, таа за Vogue изјави дека и било тешко што јавноста ја проучува по породувањето.

 

Таа зборуваше и за промените во телото и за Ел: „Да ми кажеше некој пред 15 години дека моето тело ќе помине низ толку многу промени и дека ќе се чувствувам поженствено и побезбедно со моите облини, немаше да му верувам .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma