ПОДМЛАТЕ ГО ЛИЦЕТО И ТЕЛОТО Познатиот старински мелем за миг ги брише брчките и пегите

23 јуни, 20220
Screenshot_1

Ќе ја направи вашата кожа поздрава и поубава и ќе го подмлади вашето тело

 

 

Состојки:

 

  • 4 лимони
  • 10 лажици мед
  • 3 чешниња лук
  • 200 гр ленено масло.

 

Подготовка:

 

Исчистете го и ситно исечкајте го кромидот. Истото направете го и со лимонот, па додајте ги останатите состојки и измешајте. Консумирајте по една лажица од оваа смеса дневно и ќе забележите значително подобрување. Чувајте ја оваа смеса во фрижидер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber