Пожешка од познатата сцена на Мерлин Монро! Реакцијата на Карлеуша доцни, но доволна е секунда опасен атрибут! (ВИДЕО)

21 јануари, 20220
Screenshot_8

Популарната српска пејачка во средата отпатува за Дубаи каде ќе одржи концерт вечерва.

 

Пејачката е во друштво на нејзиниот менаџер и долгогодишен пријател Зоран Бирташевиќ и веќе постираше на својот инстаграм профил како се подготвува за настапот.

 

Од снимката се гледа дека е среќна, и дека зад себе ги оставила кавгите со сопругот, за кој пак, гласините велат дека флертува со извесна помлада пејачка.

 

Јелена пак, изгледа презгодна на видеото, облечена во фустан со „анимал“ принт со нагласени шлицеви, во комбинација со бели сандали на високи потпетици.

 

Фановите ѝ испратија „срценца“, лајкови и куп коментари од типот „Ќе гори вечерва“, „лавица си!“, „кралице…“

А видеото може да го погледнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma