Позитивна енергија и затегнување на мускулите: Утринската ЈОГА рутина ќе го оживее вашето тело (ВИДЕО)

28 април, 20220
Fitnes-16

Вистинскиот начин да го започнете новиот ден

Сакате мускулна еластичност, а во исто време да ја исфрлите сета лоша енергија од телото?

Во тој случај, јогата е совршен избор за вас.

Ви предлагаме програма на утрински вежби во траење од 33 минути.

Ова е одлична комбинација за зајакнување на мускулите и борба против стресот.

Почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi