ПОЗНАТИОТ РАПЕР ОБВИНЕТ ЗА СИЛУВАЊЕ! Се појавија детали од минатото, се огласи и ТАА и тврди дека била принудена на ИНТИМЕН ОДНОС! СКАНДАЛ!

12 февруари, 20220
Screenshot 2022-02-12 190731

Нова драма ја тресе музичката сцена!

Американскиот рапер Снуп Дог се соочува со обвинувања за силување од непозната девојка. Според еден портал, жената чиј идентитет не е откриен го обвинила раперот дека ја принудил на орален секс во 2013 година.

Таа работела како една од танчерите, а во својата исповед изјавила дека Снуп Дог ова дело го направил во договор со неговиот соработник Дон „Меџик“ Хуан.

Двајцата наводно и понудиле да ја однесат дома, а потоа таа заспала. Кога се разбудила околу четири часот наутро, двајцата ја малтретирале. Раперот набрзо проговори за овие обвинувања и негираше дека направил нешто од горенаведеното.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi