Полудете го вашиот партнер: Правете му ги овие 10 работи

2 март, 20220
Screenshot_6

Сакате да вложите екстра напор за да го возбудите и задоволите момчето во вашиот живот? Желни сте да ги поместите сопствените граници? Еве топ 12 предлози кои ќе ви откријат како да ја направите предиграта позабавна, но и ќе ви посочат некои ултразаводливи потези. Спремни за палава игра во спалната, во бањата, на подот?

 

  1. Пристапете му одзади

Застанете зад него и тријте му го пенисот. Потоа, фатете го цврсто и шепнете му неколку возбудливи зборови кои не сте му ги кажале порано.

 

  1. Соблечете се сами

Дозволете му да гледа во вашето голо тело за да му го покачите либидото. Веројатно сексуалниот нагон најчесто водел до брзо ослободување од алиштата во минатото. Па, ова е шанса да се соблекувате пред него и на тој начин уште повеќе да го загреете за она што следи.

 

  1. Игра на погодување

Заврзете му ги очите и дозволете му ја допира вашата коса, да ја почувствува топлината на вашата свилена долна облека и облините на вашите гради. Нека погодува, што ќе му дозволите да допре следно.

 

  1. Качете му се одозгора

На повеќето мажи, број 1 секс поза им е онаа со жената одозгора. Тоа е и одлична поза во која можете да се гледате додека доживувате оргазам.

 

  1. Страсно туширање

Зголемете ја температурата во бањата со многу допирање и бакнување во замаглена бања.

 

  1. Пронајдете ја неговата Г-точка

Простата под бешиката е одлична точка за возбудување. Ставете ги двата прсти врз жлездата со големина на орев и нежно дувајте во неговите тестиси.

 

  1. Масирајте го

Еве нешто подобро од орален секс. Тријте го неговиот задник и неговиот пенис со маслиново масло. Ќе бидете сведок на инстантна ерекција.

 

  1. Заладете го

Посипете одредени делови од неговото тело со вашите омилени слатки сосови. Експериментирајте со течно чоколадо, мед и шлаг. Ова ќе подразбира многу лижење, што секако е одличен предуслов за возбудлив секс.

 

  1. Без раце, само со усни

Истражувајте го неговото тело со вашите усни, воздишки и со јазикот.

 

  1. Храбро заведување

Понекогаш добро е да му пријдете директно и да му кажете дека сакате да имате секс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi