Поминаа само неколку месеци од раскинувањето – а веќе излегоа ТАЈНИТЕ: Зејн Малик ја изневерил Џиџи Хадид со ОВАА актерка?

18 јануари, 20220
334261_profimedia0339273250_ff

Само неколку дена откако се појавија гласини дека пејачот и поранешен член на групата One Direction, Зејн Малик, бара партнер на страниците за запознавање плус сајз девојки, одекна информација која никому не му користи.

Имено, одекна веста дека пејачот ја изневерил мајката на своето дете Џиџи Хадид со британската актерка Абигејл Кларк. Наводно, актерката и кажала се на својата пријателка, а потоа со голема брзина светлината на денот излезе информацијата за нивната афера.

Двајцата наводно се запознале во еден бар во Лос Анџелес, кога тој и дал комплименти дека е сосема спротивна од слабите девојки во ЛА. После тоа размениле броеви и отишле да се видат, а се завршило кога ја видела пораката што му ја испратила на Џиџи и му рекла дека и недостига.

„Моето искуство со него беше како Педесет нијанси сиво. Го нареков господин Греј. Прекрасно си поминавме… Рече дека му се допаѓа мојата фигура, имаше црна јакна и пиеше алкохол… – објави Дејли Меил.

Да потсетиме, Џиџи и Зејн раскинаа откако тој наводно бил насилен кон нејзината мајка Јоланда Хадид. Сепак, тие одлучија заедно да учествуваат во одгледувањето на ќерката на Каи.

-Двајцата се добри родители, заедно се грижат за детето – рекол извор близок до поранешната двојка и се осврна на гласините дека раскинувањето е поради кавгата на Зејн со мајката на Џиџа, Јоланда. – Јоланда, секако, е многу заштитнички настроен кон Џиџи. Таа го сака само најдоброто за нејзината ќерка и внука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma