Поранешниот на Цеца со објава за љубовниот статус ги заинтригира сите: Дали ова е знак дека му недостасува пејачката? (ФОТО)

6 март, 20220
Screenshot_14

Ова го напиша јавно

 

 

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и бизнисменот Богдан Срејовиќ неодамна раскинаа по нешто повеќе од една година врска.

 

По таа прилика не се огласуваа многу во јавноста, само рекоа дека ќе останат пријатели.

 

Богдан сега на својот Инстаграм профил објави фотографија која заинтригира многумина.

 

– Статус на врска: маса за еден, пијалок за двајца – стои во неговата објава, а многумина тоа го протолкуваа како да му недостига пејачката, а утеха да бара во пијалокот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma