После 26 години, Џим Кери ја репризира својата улога од филмот „The Cable Guy“

14 февруари, 20220
dzim-keri-830x0

Во недела и понеделник не очекува најновиот Супер Боул каде силите ќе ги одмерат тимовите Синсинати Бенгалс и Лос Анџелес Ремс. Познатите компании кои ќе се рекламираат за време на спортскиот спектакл, веќе подготвија огласи.

Ангажирани се светски ѕвезди. Откако BMW ја објави својата реклама со Арнолд Шварценегер и Селма Хаек во главните улоги, Verizon ќе има свој адут во форма на Џим Кери.

Познатиот актер ќе ја репризира својата улога во филмот „Cable Guy“ од 1996 година.

Џим Кери објави како ќе изгледа едно парче од рекламата.

Да се ​​потсетиме како актерот играше во филмот „The Cable Guy“ пред 26 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma