По веста за разводот од Карлеуша, Душко со јасен СТАВ: Поранешниот фудбалер кажа само ЕДНО

6 јули, 20220
Jelena-Karleusa-Dusko-Tosic

После 14 години ставија точка на бракот

Пејачката Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави дека по 14 години брак се разведува од сопругот Душко Тошиќ, додека Душко се уште не се огласил во јавноста на оваа тема.

Сепак, неговиот став е јасен и дефинитивно не сака јавно да го коментира разводот или пораката на сега веќе поранешната сопруга.

– Поздрав. Не давам изјави. Благодарам – изјави Тошиќ на прашањето за разводот.

Да се потсетиме, Јелена Карлеуша вчера се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и ја извести јавноста дека нејзиниот сопруг и таа ставиле точка на бракот кој траеше 14 години и од кој имаат две ќерки Атина и Ника.

Во јавноста се шпекулираше дека нивниот брак е разнишани уште од моментот кога пејачката се најде среде афера со фудбалерот Огњен Врањеш, а двајцата јавносе препираа, па следеа и тужби еден против друг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit