Ријана е БРЕМЕНА: Се појави фотографија која ја потврдува веста (ФОТО)

31 јануари, 20220
rijana

На фотографијата се гледа дека пејачката е бремена веќе неколку месеци

Многу се пишуваше за тоа дали пејачката Ријана е бремена со раперот Асап Роки, а сега се појави фотографија која потврдува дека тие двајца го чекаат своето прво дете.

Имено, емотивниот пар бил забележан како се шета низ Њујорк во петокот, а пејачката не се трудела да го сокрие стомакот.

На фотографијата која се појави на социјалната мрежа Твитер, јасно се гледа дека пејачката и покрај ниските температури не се труди да го сокрие трудничкиот стомак, додека избраникот ја бакнува во чело.

Фотографиите од бремената Рири можете да ги погледнете подолу:

rihanna-pregnant920_
rihanna-pregnant921_
rihanna-pregnant925_
rihanna-pregnant926_
rihanna-pregnant927_ (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi