РИЈАНА ПОВТОРНО СЕ ПОЈАВИ ВО ПРЕДИЗВИКУВАЧКА КОМБИНАЦИЈА: Гордо го покажа нејзиниот труднички стомак во мини фустан!

27 февруари, 20220
Rihanna (1)

Откако објави дека е бремена, пејачката Ријана не престанува гордо да го покажува својот стомак.

Сега таа се појави на модната недела во Милано. Носеше мини фустан со шлиц кој го откриваше нејзиниот стомак, а беше очигледно дека под фустанот не носи градник. Во Милано ја придружуваше нејзиното момче и таткото на нејзиното дете, раперот A$AP Rocky, кој цело време не ја пушташе од рака.

Rihannu iz ruku nije ispuštao reper A$AP Rocky

Да потсетиме, кога кон крајот на јануари ја објави веста дека е бремена, прошета по улиците на Њујорк во долга розова јакна која ја откопча за да го открие својот стомак. За нејзината бременост се шпекулираше со месеци претходно, а таа молчеше за се.

Ријана одлучила и на својот Инстаграм профил да ја објави првата фотографија од трудничкиот стомак. Фотографијата на Ријана за неколку часа им се допадна на речиси 10 милиони корисници.

После толку одлични вести, внимателно го следиме новиот јавен настап на Ријана. Се чини дека повторно ги дочекавме новите фотографии од трудничкиот стомак на Ријана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma