САМО ЗА ВИП КЛИЕНТИ: Цеца се прошета со чанта од КРОКОДИЛСКА КОЖА, која чини неверојатни 80.000 евра (ФОТО)

10 март, 20220
63afd910ffbed0cde1a9e73f2907e043c718bd26

Мнодните познавачи внимателно го следат секое појавување на Цеца на снимањето на шоуто „Ѕвезде Гранда“

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ повторно ги воодушеви сите со својот стајлинг за снимањето на новата емисија „Ѕвезде Гранда“.

Имено, Цеца за оваа пригода избра сина јакна со светки, црни кожени панталони и црна маичка со прерамки. Стајлингот го пофалија многумина, а сите ја забележаа чантата која го украде шоуто.

Станува збор за чанта на престижниот бренд „Hermes“ направена од крокодилска кожа, која чини повеќе од 80.000 евра и е достапна само за ВИП клиенти.

Од странските ѕвезди, Викторија Бекам важи за вистински љубител на овој бренд и ги има сите модели и меѓу првите ги добива новите модели.

Цеца ги поздрави присутните новинари и веднаш се упати кон студиото каде ја чекаа нејзините кандидати и колегите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi