Сандра Булок призна зошто НЕМА социјални мрежи: За се е крив ФИЛМОТ што го снимила пред 27 години

27 март, 20220
profimedia-0670528434

Ова изненади многумина

Актерката Сандра Булок неодамна заедно со Даниел Редклиф гостуваше во една емисија каде зборуваше за многу работи, деловни и приватни.

Посебно изненадување беше нејзиното признание дека нема социјални мрежи, а како главна причина за тоа го наведе филмот „Мрежа“ кој го снимила во 1995 година.

– Научив многу. Запознавме вистински хакери и се сеќавам дека луѓето велеа: „Дали тоа постои? Дали мислите дека навистина би можеле да нарачаме пица од вашиот компјутер?, а јас реков, ”Да“, се пошегува Сандра.

Сепак, пред неколку години изјави дека не чувствува потреба да има никакви социјални мрежи и дека најверојатно ќе ги направи кога нејзините деца ќе почнат да ги користат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma