Саша Ковачевиќ во друштво на Зорана откри каква свадба посакува, а потоа проговори и за свадбата на Ѓоковиќ

23 септември, 20220
sasakovacevic24032022013-830x0

– Кога би направил нешто во моја режија, би било така, интимно – рече тој

 

 

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ прошета на црвениот тепих на премиерата на филмот „Ала је леп овај свет“.

 

Пејачот дојде во друштво на својата долгогодишна девојка Зорана Тасовац и веднаш призна дека таа е негова вечна кино придружничка.

 

– Секогаш поубава половина, беше и остана – рече Саша, а потоа призна каков жанр ќе биде филмот за неговиот живот.

 

– Многу романтично, полудосадно, кога немам многу работа, сакам да поминувам време дома со семејството, не сум претерано интересен – рекол тој.

 

Саша ги забавуваше гостите на свадбата на Ѓорѓе Ѓоковиќ во Црна Гора, па сега ги сподели своите впечатоци.

 

– Беше прекрасно, да направам нешто во моја режија, така би било, интимно, најблиските се тогаш со тебе. Новак добро пее, многу е подобар  тенисер, но одлично пее – истакна тој.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit