Северина во чевли кои чинат колку две просечни балкански плати: Предизвика лавина негативни коментари

17 март, 20220
severinaa-830x0

Севе позираше во необична комбинација на спортска јакна и фустан со светки, а стајлингот го зачини со бушави чевли.

Хрватската пејачка Северина објави нова фотографија на својот Инстаграм, а посебно внимание привлекоа необичните чевли кои ги носеше.

Севе позираше во необична комбинација на спортска јакна и фустан со светки, а стајлингот го зачини со бушави чевли.

Северина очигледно ги сака „Marni“ штиклите кои чинат 990 евра, бидејќи неколку пати ги носеше во јавност и покрај тоа што секој пат предизвикува лавина негативни коментари.

Screenshot 2022-03-17 003851
Screenshot 2022-03-17 003908

„Дали ги позајми од мајка ти?“, „Како чевлите на Мини Маус“, „Изгледаш смешно“, гласеа некои од коментарите под фотографијата

Потпетиците привлекоа внимание и на крајот на минатата година, кога Севе ги искомбинира со црн фустан и темни чорапи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma