Селена Гомез воодушеви со овој потег: Падна на доделувањето на наградите, ги соблече штиклите и продолжи боса

3 март, 20220
selena-gomez-sag003-830x0

Пејачката и актерка Селена Гомез случајно се сопна на SAG наградите.

Имено, Селена се појави во долг црн фустан на Оскар де ла Рента, но проблем и беа чевлите на Кристијан Лубутин со високи потпетици. Откако се сопна, ги соблече чевлите и продолжи да оди боса.

Селена се појави на црвениот тепих за доделувањето на SAG наградите, а друштво и правеше актерот Мартин Шорт. Откако се сопна и падна на подот, колегата ја крена, а реакцијата на Селена воодушеви многу нејзини обожаватели.

Иако многу фотографи и сниматели го фатија моментот на нејзиниот пад, Селена стана и продолжи да оди боса, па дури и се качи на сцената без чевли.

“Убавата жена се уште може да изгледа добро боса. Изгледаше неверојатно и без чевли”, “Кому му е гајле, таа сепак изгледа прекрасно”, “Затоа ја сакам”, “На кралиците не им требаат чевли”, се само некои од коментарите под видеото од падот на Селена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi