СЕ ВОЗИ ВО ЛИМУЗИНА, ОТСЕДНУВА ВО СКАПИ ХОТЕЛИ И УЖИВА: Дара Бубамара побегна од Србија, па покажа како се забавува! (ФОТО)

25 јануари, 20220
Dara-Bubamara-cover-1

Ужива за сите пари!

Пејачката Дара Бубамара навистина се препушти на уживањето, па замина на едно од своите луксузни патувања. Дара објави неколку кадри и фотографии на Инстаграм и покажа на која дестинација отишла.

Таа од Србија отпатува за Турција каде ужива во скапа храна, места, лимузини, а сето тоа го сподели на социјалните мрежи со фановите.

Бубамара го снимила и хотелот во кој престојува, како и погледот од прозорецот кој го одзема здивот. Да се потсетиме, наводно Дара Бубамара веќе ужива во врска со нов партнер откако стави точка на романсата со 20 години помладиот Тони.

– Не зборувам за него, но ако има венчавка, ќе проговорам. На кратко се преселив поради љубовта, а потоа сите дојдоа во Нови Сад поради мене. Важно е да е згоден, паметен и богат. (смеење) Важно е само да се случи хемија, можеби мене ми е згоден, но на некој друг не му е – изјави неодамна Дара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma