Се занимава со сериозна работа и неверојатно личи на мајка си: Оваа убавица е ќерка на Неда Украден

12 септември, 20220
323893_neda-ukraden-30062021-0043_ff

Јелена денес е успешна и остварена жена, на што пејачката е многу горда.

Музичката ѕвезда Неда Украден е горда мајка на нејзината ќерка Јелена и баба на три внуци, односно внукот Душан и внуките близначки Неда и Александра.

Како што може да се види, Неда постојано постигнува успеси на музичкото поле, а покрај работата истакнува дека најважно во животот и е семејството за кое е многу приврзана.

Интересна работа за нивното семејство е тоа што ќерката на пејачката, Јелена, го задржала презимето на нејзиниот татко, поранешниот сопруг на Неда, Милан Билбија.

Јелена изгледа многу привлечно, многумина велат дека личи на нејзината мајка и дека е вистинска убавица.

Таа е маркетинг директор и сопственичка на салон за убавина во Белград, а нејзиниот сопруг е сопственик на детска игротека.

Инаку, интересно е да се напомене дека Јелена живее со сопругот и децата во истиот стан во кој живее нејзината мајка Неда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit