СЕ НАДМИНА САМАТА СЕБЕ: Секси издание на Јелена Карлеуша, позираше во базен, а на телото само – циркони (ВИДЕО)

20 февруари, 20220
Screenshot_6

Покрај бројните комплименти, имаше и прашања зошто видеото нема звук.

 

 

Елена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави ново провокативно видео со порака:

 

– Не можете да го поднесете овој сјај.

 

Ведеото, сепак, нема тон, но тоа не ги спречи следбениците на пејачката да го погледнат повеќе од 250.000 пати за десет часа.

 

Заедно со бројните комплименти, имаше и прашања зошто видеото нема звук.

 

А видеото можете да го погледнете ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi