Солени мафини за сите пригоди, прослави, родендени, дружења, вечери (РЕЦЕПТ +ВИДЕО)

5 март, 20220
Screenshot_2

Нема да ви одземе премногу време.

 

 

СОСТОЈКИ:

 

  • 1 пакување средни готови кори
  • 200-250 фета сирење
  • 2-3 јајца
  • 200 мл. јогурт
  • 1 прашок за пециво
  • 50 мл. масло

 

ПОДГОТОВКА:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi