Сонувате за плочки на стомакот? 12 минути супер вежби за челични стомачни мускули (ВИДЕО)

24 ноември, 20220
Fitnes-9

Потребно е многу пот и труд за да добиете тонирани стомачни

Секој кој вежба редовно знае колку труд е потребен за да се добијат тие магични стомачни.

Секако, тоа не значи дека треба да се откажете од затегнување на стомачните мускули на почетокот.

Затоа ви предлагаме сет домашни вежби во траење од 12 минути.

Бидете упорни и ефектите наскоро ќе почнат да се покажуваат.

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber