Софија Милошевиќ се СОБЛЕЧЕ во седмиот месец од бременоста: Манекенката ВООДУШЕВИ со изгледот (ФОТО)

12 јануари, 20220
kadn11wc-169

Згодна мајка

Манекенката Софија Милошевиќ е повторно бремена, па таа и нејзиниот партнер, фудбалерот Лука Јовиќ наскоро ќе добијат уште еден син.

Таа е во седмиот месец од бременоста, а ги изненади сите со најновата фотографија која ја објави на Инстаграм.

Имено, таа позираше во костим за капење, јасно и се гледа трудничкиот стомак, а многумина изјавија дека манекенката и понатаму има завидна фигура.

На Софија очигледно и одговара бременоста, а нејзините следбениции велат дека никогаш не би рекле дека е бремена, дека нема стомак.

Фотограиите може да ги погледнете ОВДЕ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi