Со ГОЛИТЕ ГРАДИ предизвика потрес во Париз: Кога ќе заврти, ќе ви биде јасно ВО ШТО ГЛЕДААТ СИТЕ (ФОТО)

5 март, 20220
Screenshot_5

Ретко се случува каде што се појавува Бела Хадид да не е во центарот на вниманието. Така беше и овој пат, а главен виновник е безобразно секси фустанот.

 

На ревијата на дизајнерот Луј де Сан Сернино на модната недела во Париз, сите погледи беа вперени во манекенката Бела Хадид. Таа прошета во многу провокативен модел кој не поднесува долна облека и стана ѕвезда на вечерта.

 

Црн, проѕирен фустан до подот ги откри градите на младата Бела и ја истакна нејзината витка фигура. Иако е прилично смела креација, таа ги воодушеви модните познавачи, а во неа гордо чекореше помладата сестра Хадид.

Screenshot_5
Screenshot_6
Screenshot_7
Screenshot_8

На сите им е јасно дека не носи градник, но долната облека за кратко време стана мистерија. Имено, под проѕирниот материјал Бела носела свилени конец-танга во боја на кожата, кои од задната страна оставаат впечаток дека воопшто не носи долна облека.

 

Затоа и не е чудно што блицовите не престанаа да светат. Бела знае да направи шоу!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi