Станија како „златна рипка“: Во оваа поза би ѝ ги исполниле сите желби

21 април, 20220
stanija-dobrojevic00005-830x0

Во преден план беше нејзиниот атрибут кој ја прослави

 

 

Старлетата и поранешна ријалити учесничка Станија Добројевиќ со новите фотографии во минијатурни бикини покажа зошто за многумина е „тивко страдање“.

 

Добројевиќ позираше легната на стомак, за да ѝ се гледа телото одзади, а во преден план, секако, бил нејзиниот „најпознат атрибут“.

 

„Златна рипка“, напиша старлетата во описот на фотографиите кои предизвикаа бројни реакции и комплименти на сметка на изгледот на старлетата, а објавата погледнете ја ТУКА.

 

„Фантастично“, „Лудило“, „Најубава жена“, „Каква позадина имаш“, „Би ти ги исполнил сите желби“, „Омажи се за мене и така ќе лажеш цел ден“, „Убава си“,се некои до коментарите.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi