СТОМАЧНИТЕ И ДОЛГИТЕ НОЗЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН Анастасија направи хаос на социјалните мрежи со новата фотографија, сите гледаат само во еден детал! (ФОТО)

20 јануари, 20220
Screenshot_4

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ со години наназад ја одржува својата линија и води сметка за својот физички изглед, меѓутоа сега со тренинзите го доведе своето тело до совршенство.

 

Анастасија се соблече и покажа како изгледа во овие студени денови во регионот.

 

„Ден за спа“, напиша таа на фотографијата на која позира во бикини и во преден план се нејзините големи гради и долги нозе.

Коментарите на социјалните мрежи веднаш се нижеа, а речиси немаше некој кој не и позавиде на оваа совршена фигура.

 

Таа инаку неодамна откри дека започнала да тренира со личен тренер и тоа во фитнес студио во нејзината зграда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi