Теодора Џехверовиќ пред операциите – Нема да ви се верува како изгледала!

7 август, 20220
1120435_2926723-teodoradzehverovic27010033717488940586509682170236774065166212n1-ls_ff

Теодора Џехверовиќ важи за една од најубавите и најзгодните пејачки.

Музичката кариера ја започна во 2014 година, кога првпат се појави на натпреварот „Ѕвезде Гранда“.

Пејачката тогаш имаше само 17 години, но многумина веќе предвидуваа дека ѝ претстои голема кариера.

Она што многумина го забележаа е дека Теодора драстично се променила за овие години, откако првпат се појави во медиумите, а како што еднаш објавија новинарите, таа потрошила повеќе од 7.000 евра на операции.

Нејзиниот татко бил против овие големи операции, но нејзината мајка ја поддржувала, бидејќи сметала дека за нејзината работа е многу важно да биде задоволна од својот изглед.

– „Зошто да не кажам дека имав операција на увото и зошто да не кажам дали утре ќе направам операција на градите или што и да е?! Зошто да не кажам дека го направив тоа? Тоа е составен дел од животот на една девојка. Ако не сме задоволни, сосема е во ред нешто да поправиме, а јас уште од мала воочив дека сум клемпава и сакав да го поправам тоа, пред се затоа што знаев дека ќе ја работам оваа работа“ – изјави Џехверовиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit