Тијана Дапчевиќ ДРАСТИЧНО ОСЛАБЕ, па призна: „Никогаш не сум задоволна“

22 мај, 20220
17877540446288d8ed7cd20549152748_640

Провокативните стајлинзи се вистинска реткост за Тијана Дапчевиќ, а еднаш ги изненади сите при едно појавување, кога на снимањето дојде со длабоко деколте.

-Тоа е моментот, само кога ќе дојде жолтата минута, но не секогаш. Воопшто немав намера да го предизвикам тоа кај луѓето, но се облеков и си помислив: „Па, ова е супер“, па кога дојдов на снимањето сите останаа воодушевени. Бидејќи беше во „Никогаш не е доцна“, Жика ме праша каде сум тргнала така, но во позитивна смисла – изјави пејачката.

Колку и да се трудат да го доведат до совршенство својот физички изглед, жените секогаш си наоѓаат мана, а и Тијана не е исклучок.

– Никогаш не сум задоволна, но се трудам да бидам умерена во се, и во вежбањето и во исхраната – вели таа.

Не интересираше и дали физичкиот изглед и влијае самодовербата.

– Ги имам оние моменти кога треба да одам некаде каде што има многу луѓе, тогаш сум како тоа куче од социјалните мрежи што размислува што сега. Нема врска со самодоверба, има врска со замор – тврди Дапчевиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber