Утринско растегнување: 10 минути од најдобрите вежби за цело тело (ВИДЕО)

24 април, 20220
Fitnes1-1

Започнете го денот на вистински начин

Доколку сакате да влезете во новиот ден полни со енергија, најдобро е да вежбате наутро.

Ви предлагаме програма на ефективни вежби во траење од 10 минути.

Ова е одличен начин да се активирате, но и да ги наполните батериите за сите обврски кои ве очекуваат.

Активирајте се и почнете да вежбате!

Погледнете го планот за тренинг:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi