Уште едно брутално издание на Јелена Карлеуша! Тело за чиста десетка, а шилците на градникот на сите им „бодат очи“ (ФОТО)

19 март, 20220
jkkasina170320220023-830x0

За стајлингот на ЈК на Music Week ќе се зборува уште долго

 

 

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша се појави во уникатно футуристичко издание на Копаоник по повод Фестивалот Music Week, а со својот стајлинг успеа да ги остави без здив сите присутни.

 

Во оваа прилика ЈК се обиде да остане запаметена, а облече провокативна црна комбинација која на многу креативен начин ги истакна сите нејзини атрибути.

 

 

Сепак, најголемо внимание привлече горниот дел, каде што имаше цврста конусна четка за четкање, а зашилените врвови изгледаа доста моќно.

 

Долгата светло розова коса, тренди шишки и очила го комплетираа овој убиствен стајлинг, а Јелена и овојпат изгледа на ниво на светски ѕвезди.

 

Фотографиите на ЈК пред настапот на Music Week погледнете ги во галеријата подолу:

 

jk1-830x0
jk2-830x0
jk3-830x0
jk4-830x0
jk5-830x0
jk6-830x0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma