ЦЕЛОСНО БЕЗ ШМИНКА! Популарната актерка објави фотографии од кујната – ОВА Е НЕЈЗИНОТО ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ФОТО)

20 март, 20220
Screenshot_5

Познатата холивудска актерка Гал Гадот на Инстаграм сподели фотографија со ќерките

 

 

Ѕвездата од филмот „Чудесна жена“ сподели неколку фотографии „зад сцената“ на кои нејзиното семејство е зафатено во кујната, подготвувајќи традиционални колачиња за еврејскиот празник Пурим, а фотографиите погледнете ги ТУКА

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi