Цеца ги воодушеви фановите: Сите ѝ завидуваат кога ќе ја видат во бикини (ФОТО)

28 јануари, 20220
Screenshot_3

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ деновиве ужива на топлите Малдиви.

 

 

Дел од атмосферата ја пренесува преку социјалните мрежи, а она што ги предизвика коментарите на фановите е најзиното беспрекорно тело.

 

Облечена во бикини, пејачката позираше на егзотичното место и предизвика лавина позитивни коментари од нејзините следбеници на социјалните мрежи.

 

На ова патување таа е без својот партнер Богдан, кој во моментов ужива во една поинаква, снежна идила на Златибор.

Screenshot_4
Screenshot_5
Screenshot_6

Таа инаку кога пристигна таму веднаш се снимаше и покажа во каков луксуз ужива, па се сними со разбушавена коса и целосно без шминка, по што предизвика лавина на коментари.

 

– Овде никој не се средува, тоа е поентата, да уживаме во слободата, рече Цеца во видеото, по што имаше различни коментари дали треба да ја гледаат фановите во такво издание или не.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi