ЦЕЦА ГИ ШОКИРАШЕ СЛЕДБЕНИЦИТЕ СО СИЛНА ПОРАКА! Пејачката никогаш досега не покажувала слабост во јавноста, А СИТЕ СЕ ПРАШУВААТ КОМУ Е ПОСВЕТЕНО СЕТО ОВА!

16 август, 20220
548202_zvezde-granda-30032022-0091_f

Пејачката Цеца Ражнатовиќ објави „приказна“ на Инстаграм, каде напиша текст кој ги изненади сите бидејќи обично не го прави тоа, а сите се прашуваат на кого му е посветен цитатот.

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко зборува за своите емоции, а кога станува збор за партнерскиот однос никогаш не откривала премногу, туку многу често споменува колку е исполнета како жена, бидејќи нејзиното семејство е заедно, што ја прави среќна.

Пејачката на својот Инстаграм профил ретко објавува „приказни“ а тоа се најчесто фотографии од секојдневието, ќерката Анастасија или внукот Жељко, па она што го објави денеска изненади многумина.

Имено, Цеца објави „приказна“ на Инстаграм во која напиша текст за тоа да не ги ставате другите пред себе:

– Не пали се себе за да ги стоплиш другите. Нема да го ценат тоа – напиша пејачката на Инстаграм, а сите се прашуваат кому се посветени овие зборови и кој ја налутил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit